Adwokat karne najlepszy adwokat

Apelacja karna

W kancelarii adwokat Agnieszki Prętczyńskiej zapewniamy, że apelacja karna, która zostanie przygotowana, będzie zrealizowana zgodnie z najwyższą sztuką obrończą. Podejmiemy przy tym wszelkie niezbędne działania, ażeby naprawić ewentualne niedociągnięcia, jakie miały miejsce na etapie rozpoznania sprawy przez sąd I instancji. Na szczęście dla oskarżonych, w postępowaniu karnym apelacyjnym można jeszcze wiele zdziałać, bowiem w dalszym ciągu istnieje możliwość składania wniosków dowodowych.

Apelację od wyroku karnego, wydanego przez sąd rejonowy jako sąd I instancji, można sporządzić samodzielnie. Informację na temat tego jak sobie z tym zadaniem poradzić, znajdą Państwo pod linkiem: "Apelacja karna- jak złożyć apelację karną". Jeżeli, względnie jesteśmy pogodzeni z wyrokiem i gotowi go ewentualnie zaakceptować, wówczas samodzielne zredagowanie apelacji jest jak najbardziej uzasadnione. Jeśli jednak, nie jesteśmy pogodzeni z wyrokiem w żadnej mierze, orzeczono względem nas karę pozbawienia wolności, tudzież wolimy powierzać swoje profesjonalne sprawy zawodowcom, wówczas warto skorzystać ze wsparcia kancelarii adwokackiej. Z kolei pomoc adwokata obowiązkowa będzie zawsze, gdy składać będziemy apelację karną o wyroku wydanego w I instancji przez sąd okręgowy, bowiem wówczas ustawodawca wprowadził tzw. przymus adwokacko-radcowski.

Poszukując wsparcia w postępowaniu apelacyjnym mogą Państwo skorzystać z usług kancelarii adwokat Agnieszki Prętczyńskiej, która to ma bogate doświadczenie i wysoką skuteczność w prowadzeniu postępowań apelacyjnych. Mecenas Agnieszka Prętczyńska w szczególności sporządzała już z sukcesem:

  • apelacje od wyroków sądów rejonowych,
  • apelacje od wyroków sądów okręgowych;
  • apelacje od wyroków w sprawach o występki;
  • apelacje od wyroków w sprawach o zbrodnie;
  • apelacje w sprawach z oskarżenia prywatnego.

O naszych wygranych mogą Państwo poczytać w dziale AKTUALNOŚCI. Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami o kancelarii, które znajdą Państwo pod linkami:

Adwokat Agnieszka Prętczyńska Orłem Prawa!

Nagroda konsumentów dla Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka

Adwokat Agnieszka Prętczyńska dla prawo.pl

Wszystkich, którzy poszukują skutecznego, zaangażowanego, uczciwego i zdolnego obrońcy, zapraszamy do kontaktu!

Podajemy nr tel. do adwokata ds. karnych tj. 531 200 352