Adwokat karne najlepszy adwokat
Sad Najwyzszy kasacja

Kasacja karna

Adwokat Agnieszka Prętczyńska zapewnia skuteczne wsparcie w sprawach dotyczących sporządzania kasacji karnych do Sądu Najwyższego, a także bogate doświadczenie w postępowaniach kasacyjnych. Każdego miesiąca kancelaria zapewnia pomoc Skazanym, którzy potrzebują odwołać się od niekorzystnych wyroków prawomocnych.  Adwokat Agnieszka Prętczyńska może się przy tym pochwalić licznymi uchyleniami wyroków sądów odwoławczych przez Sąd Najwyższy. Mistrzowsko opanowana profesja w połączeniu z pasją do wykonywania zawodu adwokata to nie tylko liczne wygrane, ale także tytułu Orła Prawa czy Nagroda Konsumentów przyznana kancelarii.

Postępowanie kasacyjne przed Sądem Najwyższym nie jest postępowaniem zwyczajnym. Nie można się skarżyć, że sąd II instancji popełnił błąd w ustaleniach faktycznych. Nie można wnosić o przeprowadzenie nowych dowodów. Można jednak szczegółowo zbadać proces procedowania przed sądem odwoławczym i na tej podstawie formułować zarzuty kasacyjne. Każdorazowo wymaga to szczegółowej analizy akt sprawy, bowiem tylko dzięki starannemu prześledzeniu sposobu postępowania sądu, de facto tak I instancji jak i sądu odwoławczego (choć zarzuty kierujemy wyłącznie w stosunku do sposobu procedowania przez sąd II instancji), możliwe jest ustalenie, czy sądy te należycie wywiązały się z obowiązku poczynienia ustaleń zgodnie z zasadami rzetelnego procesu. Co wręcz zadziwia adwokat Agnieszkę Prętczyńską to częste błędy w składach sądu, liczeniu terminów przedawnienia, czy nagminne wręcz błędy w ocenie dowodów z zeznań świadków. Oczywiście zdarza się, że procedowano prawidłowo. Wówczas w myśl zasady "nie chować trupów", odmawiając sporządzenia kasacji, proponujemy skorzystanie z innych instytucji prawa. Należy mieć na względzie, że między wyrokiem na piśmie a tym co zostanie wykonane i jak, może istnieć przepaść. Postępowanie wykonawcze jest nieodmiennie niezwykle ważne i gdy tylko da szanse na realne wsparcie, wówczas zaproponujemy rozwiązania z k.k.w.

Odnośnie doświadczenia adwokat Agnieszki Prętczyńskiej to jest ono niezwykle bogate. Można rzec, że chlebem powszednim są w kancelarii kasacje karne sporządzane w sprawach:

  • kasacji karnych od wyroków w sprawach o oszustwo- art. 286 k.k., w tym fałszerstwo art. 270 k.k. i dalsze,
  • kasacji karnych od wyroków w sprawach z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii- art. 53, art. 55 i art. 56 u.o.p.n.;
  • kasacji karnych od wyroków w sprawach karnych skarbowych- art. 56 czy art. 62 k.k.s.;
  • kasacji karnych o wyroków w sprawach z art. 197 i art. 200 k.k.;
  • kasacji karnych od wyroków w sprawach wypadków komunikacyjnych- art. 177 k.k. i art. 178a k.k., i wielu innych.

O swoich sukcesach staramy się informować w dziale Aktualności, niemniej mając świadomość, że nie zawsze nam się to udaje, zachęcamy do lektury, także następujących publikacji:

Ważna decyzja Sądu Najwyższego! Wyrok wydany przez człowieka Ziobry uchylony!

Dlaczego upadają wyroki egzekutora Ziobry?

Radzik oblewa test niezależności. Uchylenie wyroku przez Sąd Najwyższy!

Rzeczpospolita- wyrok wydany przez Radzika uchylony przez SN

Sądy utknęły na testach bezstronności. Adwokat Agnieszka Prętczyńska dla prawo.pl

Najlepsza kancelaria adwokacka w Warszawie!

Adwokat Agnieszka Prętczyńska Orłem Prawa!

Zainteresowanych reprezentacją adwokat Agnieszki Prętczyńskiej w sprawach kasacji karnej zapraszamy serdecznie do kontaktu! Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Numer do kancelarii to 531 200 352

 

 

 

 

 

 

tagi: kasacja karna, adwokat kasacja, skuteczny adwokat karnista, kasacja od wyroku w sprawie o narkotyki, kasacja od wyroku w sprawie skarbowej, kasacja karna oszustwo, kasacja z uwagi na skład sądu, kasacja na korzyść, dobry adwokat warszawa, kasacja, kancelaria adwokacka obrona przed Sądem Najwyższym, kasacja do Sądu Najwyższego, odwołanie od wyroku prawomocnego