Adwokat karne najlepszy adwokat
PR
18.02.2024

Umorzenie postępowania karnego- szybka i efektywna reakcja adwokata w sprawie o oszustwo z art. 286 k.k. i o znęcanie się nad rodziną z art. 207 k.k.

W grudniu 2023 r. w sprawie prowadzonej przez Prokuraturę Rejonową w Nakle nad Notecią o czyny z art. 286 k.k., a także w styczniu 2024 r. w sprawie zakończonej przez Prokuraturę Rejonową w Mławie o czyn z art. 207 k.k., postępowania przygotowawcze zostały umorzone w stosunku co do Klientów adwokat Agnieszki Prętczyńskiej.

Obie sprawy mają wspólny mianownik. Po uzyskaniu informacji o przesłuchaniu i zrealizowaniu przeglądu akt, w trybie pilnym zostały zgromadzone i przedłożone organom ścigania dowody wskazujące na konieczność umorzenia postępowania z uwagi na nie dopuszczenie się czynu przez Klienta adwokat Agnieszki Prętczyńskiej. Szybka i sprawna reakcja na początku postępowania karnego, kiedy jeszcze wiele może się wydarzyć, potrafi oszczędzić niepotrzebnych lat procedowania.

Potrzebujących pomocy w sprawie karnej prosimy o kontakt telefoniczny:

531 200 352

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tagi:umorzenie postepowania karnego, adwokat karne, prokuratura rejonowa, sukces adwokata, skuteczny adwokat, kancelaria adwokacka warszawa