Dwa uniewinnienia w jeden dzień!
22 maja 2025 r. to wyjątkowy dzień w historii naszej kancelarii – adwokat Agnieszka Prętczyńska wywalczyła uniewinnienia dla dwóch klientów w dwóch różnych sprawach, przed sądami w Łodzi i Warszawie. Skuteczna obrona, rzetelna analiza i determinacja przyniosły zasłużony sukces!

Dwa uniewinnienia jednego dnia – sukces Kancelarii Adwokackiej Agnieszki Prętczyńskiej
Z przyjemnością informujemy o wyjątkowym sukcesie naszej kancelarii – w dniu 22 maja 2025 r. zapadły dwa uniewinniające wyroki w sprawach prowadzonych przez adwokat Agnieszkę Prętczyńską.
- Sąd Apelacyjny w Łodzi (sygn. akt II AKa 86/24) prawomocnie uniewinnił klienta kancelarii od zarzutu produkcji amfetaminy. Kluczowe znaczenie miało skuteczne zakwestionowanie wiarygodności zeznań tzw. małego świadka koronnego.
- Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie (sygn. akt II K 991/22) uniewinnił naszą klientkę od niesłusznie postawionego zarzutu malwersacji na rynku akcji. Sprawa zakończyła się korzystnym wyrokiem już w I instancji.
To niecodzienna sytuacja, by jednego dnia zapadły dwa tak istotne orzeczenia w różnych apelacjach, potwierdzające skuteczność strategii obrony i zaangażowanie adwokat Agnieszki Prętczyńskiej w prowadzone sprawy.
Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią – oferujemy profesjonalną i rzetelną pomoc prawną w sprawach karnych:
Tel. 531 200 352 | 531 220 381
info@kancelaria-adwokata.pl
Tagi:
uniewinnienie, skuteczny adwokat, prawo karne, obrona karna, produkcja amfetaminy, malwersacje finansowe, adwokat Warszawa, kancelaria karna, adwokat do spraw karnych