Baner na SG poprawiony FINAL

Prawo karne

ADWOKAT SPRAWY KARNE WARSZAWA

Zapewniam pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa karnego. Reprezentuję interesy moich Mocodawców jako obrońca lub oskarżyciel posiłkowy, spełniając się w obu tych rolach. Podejmuję się prowadzenia sprawy karnej na każdym jej etapie. Po opracowaniu startegi postępowania aktywnie włączam się do postępowania przygotowawczego, a następnie zapewniam swoje wsparcie w toku procesu sądowego. Pozostaję w bieżącym kontakcie z funkcjonariuszem Policji lub Prokuratorem, uczestniczę w przesłuchaniach świadków już na etapie postępowania przygotowawczego. Jako adwokat prowadziłam postępowania karne przed wszystkimi Sądami Rejonowymi na terenie m.st. Warszawy, a także przed Sądem Okręgowym i Okręgowym dla Warszawy Pragi oraz Sądem Apelacyjnym.

Lubię prawo karne i odnajduję się w specyfice postępowania karnego. Wizyty na komendach i komisariatach policji, a także w Prokuraturach, stanowią dla mnie codzienność. Wiem jak przeprowadzić oskarżonego i jego bliskich, a także pokrzywdzonego, przez każdy etap postępowania karnego. Podejmuję rozmowy z organami postępowania przygotowawczego, pomagam w gromadzeniu dowodów, aktywnie uczestniczę w przesłuchaniach. Nie boję się walczyć o prawa strony, którą reprezentuję. Nadto, uczciwie przedstawiam możliwe rozstrzygnięcia w sprawie, a swoje wynagrodzenie dostosowuję do nakładu pracy.

Poniżej informacje na temat:

Adwokat Prawo Karne- doświadczenie zawodowe

Adwokat Sprawy Karne- aktualności z wokandy

Adwokat pomoc w sprawach aresztowych/zatrzymaniach

Adwokat sprawa z zakresu prawa karnego wykonawczego

Zainteresowanych reprezentacją adwokata zapraszam do kontaktu.

Adwokat Agnieszka Prętczyńska

Tel. 531 200 352

 

 

 

Tagi: adwokat karne warszawa, skuteczny adwokat warszawa, kancelaria adwokacka sprawa karna, adwokat karnista, adwokat warszawa, kancelaria adwokacka warszawa, adwokat sprawa karna warszawa